icon Sık Sorulan Sorular

Maalesef şimdilik sadece paypal ile ödeme sistemi mevcuttur.
Paypal ile ödemenizi gerçekleştirdikten sonra iletişim bölümünden gerekli bilgileri doldurup satın aldığınız ürünü bize yazdığınız takdir de en geç 24 saat içinde sistem tarafınıza gerekli açıklamalar ile beraber gönderilecektir.
Maalesef hayır.Satın almış olduğunuz sistemlerde açık kaynak kodları tarafınıza verilmeyecektir.Sebebi Asp.Net veya MVC ile kodlanmış olduğu için.Çünkü bu sistemler açık kaynak kodlu yazılım değildir.Sadece Publish hali size gönderilecektir.
Sistemlerin hiç birisinde tema desteği maalesef mevcut değil.Demo adreslerini incelersiniz sistemler gördüğünüz şekildedir.Demo da gördüğünüz ile tarafınıza gönderilecek script arasında herhangi bir fark yoktur.
Evet kesinlikle.Satın almış olduğunuz ürün tamamen sizin olduğu için istediğiniz sitelerde kullanabilirsiniz.Lisans olayı mevcut değildir.Almış olduğunuz ürünü isterseniz kendinize ait 10 farklı sitede kullanabilirsiniz.
Satın aldığınız ürünü eğer isterseniz sizin yerinize herhangi bir ücret ödemeden,projeyi hostinginize kurulumunu yapabiliriz.
Ekstre istek dışında satın aldığınız ürüne desteğimiz mevcuttur.Takıldığınız,zorlandığınız veya anlamadığınız yerde tarafımızdan destek alabilirsiniz.
Web sitemizde iletişim bölümünde yer alan e-mail adresimizden veya destek formu aracılığı ile bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.Tarafınıza en geç 24 saat içinde dönüş yapılacaktır.
Ürünü satın alma işlemi başarılı ise web sitemiz de menülerden projeler/dosyalar bölümüne girip e-mail adresinizi yazın ve satın aldığınız ürünü seçip indirme işlemini başlatabilirsiniz.Satın almış olduğunuz ürün rarlı dosya şeklinde bilgisayarınıza inecektir.Gerekli açıklamalar indirmiş olduğunuz dosyanın için de mevcuttur.